Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

NYÁRÁDI IFJÚSÁGÉRT KÖZALAPÍTVÁNY

1996. április 6-ától működik, alapítója Mezőnyárád Község Önkormányzata.

Kérjük, adójának 1 %-át ajánlja fel alapítványunknak!

Székhelye: 3421 Mezőnyárád, Szent István király út 105.

Adószáma: 18421806-1-05

Folyószámlát-nál vezet, melyre szívesen fogad adományokat.

Pénzforgalmi bankszámlaszáma: 55100148 - 12000148

Az alapítvány célja (kivonat az alapító okiratból):

Az alapfokú nevelésről, oktatásról való gondoskodás keretén belül a 6-16 éves korú gyermekek szellemi és testi fejlődésének biztosítása, az egészséges életmód kialakításának segítése. (1990. évi LXV. törv., 1993. évi LXXIX. törv.)

Az alapítvány célja az 1997. évi CLVI törvény 26. § C) 4. pontjában írt nevelés és oktatás, képességfejlesztés, ismeretterjesztés; 14. pontjában írt sporttevékenység támogatása.

Pályázz!

Az alapítvány támogatásának igénybevételére pályázatot lehet a kuratóriumhoz benyújtani.

Pályázhat tanuló, pedagógus vagy más felnőtt, aki az alapítvány céljai valamelyikének megvalósítása érdekében programot, tevékenységet szervez vagy elősegít.
A pályázatnak tartalmaznia kell a megvalósítandó program vagy támogatás célját, rövid leírását, időtartamát, költségvetését, benne az igényelt összeget. (Pályázati űrlap letölthető itt, vagy igényelhető az iskolatitkárnál!)
Megvalósult programokra utólagosan támogatás csak kivételes esetekben kérhető (Pl. sikeres nyelvvizsga esetén)

A támogatásban részesülő köteles a program befejezése után 15 napon belül:
Írásban beszámolni a kuratórium felé a támogatási összeg cél szerinti felhasználásáról.
A pénzügyi elszámolást (számlák, bizonylatok, átvétel igazolása, stb.) elkészíteni.
A fel nem használt összeget a visszafizetni.

A kuratórium a tanév szorgalmi idejében általában havonta ülésezik, így a hónap 5. napjáig beérkezett kérelmeket bírálja el (A kérelmek leadhatók az iskolatitkárnak).

Közhasznúsági jelentés

Egyszerűsített éves beszámoló (2015)

Pályázati kérelmek (2015)

Közhasznúsági jelentés (2013)